5. DÍL: Předurčená

22. září 2011 v 18:40 | Ms. X |  Předurčená
už se nám to rozjíždí
,,Sakra..proč mám vůbec někam jet? A jak mám jako vytvořit plasmu? A řekni mi konečně proč jsem Diana..'' Pomalu jsem vychladla a záchvat mě přešel.

,,Víš, je kniha...dědí se stejně jako amulet, ale je jen pro nás tři čaroděje, je ukrytá ale už jsem ji našel a v našem domě je. Jsou tam tři čarodějové..Max, Diana a Alexis je tam jako Lorry. Rodiče nic neví a dozvědět se nesmí..prostě tě pojmenovali podle svého, ale ty jsi předpovězená jako Diana. No a s těmi démony... víš, získala si svoji moc to se hned rozšíří, první co udělají že se převtělí do tvé mámy a jednoho dne příjdeš ze školy s tím že tě chce zabít. Takže žádní kamarádi, žádná rodina....''

,,Mám přítele!'' Vykřikla jsem. ,,Neexistuje... Diano jde ti o život, musíš si sbalit nějáké oblečení, řekni že jdeš ke kámošce, napiš jí dopis že je čas se postavit na svoje nohy. Pořádně ji obejmi a běž. Za hodinu tě čekám tady i s autem. Prosím poslechni mě, když mě budeš poslouchat a všemu se přiučíš, budeš se moc vrátit zpět..!!'' Usmál se na mě tak roztomile že jsem se slzami v očích kývla.

Šla jsem zpět domů. Mamku jsem objala a začala brečet, křečovitě jsem ji svírala... ,,Miláčku, babička se teď má v nebi jistě líp, to mi věř.'' utěšovala mě, jakoby snad můj pláč byl způsobený babičkou.

V pokoji jsem popadla velkou tašku, hodila jsem do ní svetry, trika a dvoje kalhoty, jedny tenisky navíc, kartáček a pastu, spodní prádlo....a bagetu na cestu. Napsala jsem mamce dopis, který sem si položila na stůl, řekla jí jen že potřebuju svůj život, že byla skvělá máma a moc ji miluju... Prošla jsem se po pokoji. Hladila jsem koberec, objímala skříň. ,,Sbohem'' povzdecha jsem si..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Crazy ♥ Crazy ♥ | Web | 23. září 2011 v 15:57 | Reagovat

Super . Nedokážu si představit že by se mi toto stalo . Piš dál ;)

2 anis-diy anis-diy | Web | 25. září 2011 v 15:12 | Reagovat

:( je to smutné .(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama