14. DÍL: Jiná, ale svá..(The End)

25. srpna 2011 v 18:59 | Ms. X |  Jiná, ale svá..Jeho dům byl krásně uklizený v kuchyni byl nachystaný popcorn a u něj asi 20 filmů. Sam si chtěl udělat filmový večer, protože se prý s žádnou holkou nevydržel dívat na film a chtěl by to změnit. Byla jsem ráda...věci jsem si hodila k němu do pokoje. Sam mezitím rozložil sedačku a všechno připravil. ,,Tak čím začnem?'' řekla jsem. Sam jen zdvyhl v ruku s obalem od DVD ''Alenka v říši divů''. Ten film miluju, nadšeně jsem se usmála a lehla si.

Jedli jsme popcorn, a já se neustála smála jeho komentářům k filmu. Uplně jsem na celé stěhování a Vill zapoměla.
Film končil... ,,Tak si to vydržel.'' Šťouchla jsem do něj. ,,Zázraky se dějí'' Zasmál se a začal se mi dívat hluboce do očí, jeho hlava se přibližovala, já věděla co bude následovat. Zavřela jsem oči a nastavila ústa. Líbali jsme se a mazlili. Titulky běželi a hrála hudba. Pomalu jsem sjížděla rukou po Samově těle. Zastavil se... ,,Neni brzo?'' zeptal se nejistě. ,,Promiň, asi na tebe tlačím, ale prostě...'' Ani mě to nenechal doříct jakoby ho něco popadlo, celý proces lehce urychlil.

Milovala jsem se několikrát, ale nikdy to nebylo tak nádherné. Stulila jsem se k Samovi, ten vypl televizi a já během pár sekund tvrdě usla. Ráno mě probudila pusa na čelo, otevřela jsem oči. Sam nademnou klečel jako anděl strážný s bábovkou v ruce co pekla jeho mamka a k tomu kafe. Byla jsem jak ve snu. Když jsem si sedla a snídala, Sam někam odběhl. Šla jsem si vyčistit zuby a oblíkla se, když jsem vycházela s pokoje, stál ve dveřích a něco měl v ruce.

Vzal mi něžně ruku, koukl se mi nervózně do očí a dal mi na ni nádherný stříbrný náramek. Byl jednoduchý a decentní, byla na něm cedulka, ve které bylo vyryté: You change my life.
Zhroutila jsem se... začala jsem myslet na to, jak ho opustím. Padla jsem mu do náruče a dala mu pusu, nechtěla jsem se od něj odlepit, moje slzy dopadaly na jeho tvář. Když jsem se odlepila, poděkovala jsem, řekla jsem mu, že ho miluju a utíkala domů. Nechala jsem ho tam chudáka nechápavě stát.

Když jsem došla, půlka domu už byla složená v krabicích. Včetně mého pokoje.
Celý to trvalo tři dny, tři dny jsem koukala na zmeškané hovory od Sama, tři dny jsem četla jeho sms, tři dny jsem skládala svůj život do krabic.

Po třech dnech...to nastalo. Vyšla jsem z prázdného domu před kterým čekalo nastartované auto a stěhovák. Když jsem šla k autu zvonil mi mobil. Zase Sam... Zvedla jsem to. ,,Lilli! Je ti něco? Nebyla jsi ve škole, a ignoruješ mě, rozcházíme se? nebo se něco stalo?''.... Popadl mě histerický pláč. Zmohla jsem se jen na ,,Miluju tě.'' Vzala jsem mobil a hodila ho pod kola stěhováku, nastoupila jsem do auta, do uší si dala sluchátka a nasadila sluneční brýle. Míjela jsem krajinu, domy mých spolužáků, tekly mi slzy...

Musím začít znovu....

THE END
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 VeRu VeRu | Web | 25. srpna 2011 v 19:16 | Reagovat

Jé a já myslela, že bude Happy-end. To není fér. Těšila jsem se.. ale jinak  je to nádherné. Mít v sobě víc citlivosti, tak určitě brečím. Je to fakt úžasný.. :)

2 anis-diy anis-diy | Web | 25. srpna 2011 v 21:45 | Reagovat

smutný ale krásný :( doufám že příští povídka bude veselejší :) a stejně skvělá jako tahle :))

3 Shira Elizabeth Shira Elizabeth | Web | 26. srpna 2011 v 14:12 | Reagovat

wow, to bylo úžasný :) takhle hezky asi nikdy nic nenapíšu :( :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama