13. DÍL: Jiná ale svá..

23. srpna 2011 v 15:30 | Ms. X |  Jiná, ale svá..
teď už zbývá jen 1 :) na ten si počkáte do 25.8.


Když jsem se vrátila do pokoje, na nočním stolku byla nachystaná sklenice s vodou a prášek na spaní, osprchovala jsem se a prášek si bez váhání vzala.

Ráno mě probudil taťka..,,Beruško, chceš dnes do školy? nebo tě máme nechat doma?''
Rozhodla jsem se, že půjdu. Oblíkla jsem se do černýho, odlakovala si nehty, dala jsem si jen řasenku a vlasy stáhla do drdolu.

Když jsem šla po chodbě, lidi co mě nenáviděli mě plácali po zádech a přáli upřímnou soustrast. Stanley, ten přišel, řekl že ho to mrzí a podal mi ruku. Viollet mi přinesla neskutečný trápení, ale lehce mi to ve škole zpříjemnila, jen mě mrzelo, že u toho nebyla. Ubrečená jsem vešla do třídy, Sam seděl na místě kde včera...tam kde sedávala Vill, rozběhl se a obejmul mě. Hlavu jsem si opřela o jeho hruď a rozbrečela se, nechtěla jsem aby mi viděli do obličeje. Sam mě hladil a utěšoval mě. ,,Lilli, jestli na to nejsi připravená, nevadí, ale rád bych se pokusil ti z části nahradit spolusedícího.''
Kývla jsem a brečela dál. Čím pevněji mě držel, tím líp mi bylo.

Zbytek dne jsem přežila, po škole mě Sam doprovodil domů. Šli jsme povídali si a on najednou spustil: Lilli, po tom co se včera stalo mezi námi, se musím zeptat...víš zas jestli nejsi na vztah připravená, protože tvá kamarádka.....''
,,Ano.'' řekla jsem a chytila ho za ruku. Trochu si oddechl a usmál se. ,,Dnes je pátek, víš, pokud nemáš nic na práci, nechtěla bys u nás přespat? Naši teď předělávají chatu a ztráví na tom celej víkend.'' řekl nesměle.
,,Odpoledne jdu na vyndání stehů, ale domluvím to s našima, myslím že mi to dovolí, jsou hodnější po tom co se Vill stalo.'' Dala jsem mu pusu a vklouzla za branku našeho domu.

Své odpoledne nebudu natahovat, rodiče souhlasili, byli nadšení že mám novou ''kamarádku'' a pustili me. (kdybych jim řekla, že jde o kluka, asi by mě zabili). Táta semnou jel k lékaři, který mi vytáhl stehy. Řekl že mi zůstane jen menší jizva.

Po příjezdů domů, jsem si šla sbalit věci k Samovi. ,,Lilliaaaan.'' Volali rodiče z obýváku. Doběhla jsem tam celá vyděšená co se stalo, ale oni stáli nadšení a mamka spustila: ,,Děda Vincent dostal infarkt a je v nemocnici, neboj bude v pohodě, musí víc cvičit a jíst zdravěji. Hlavní je, že si koupil byt a tam chce začít od znova. Nechal nám proto svůj hotel...a my se rozhodli nabídku příjmout po tom všem co se stalo, nám to všem prospěje. Takžé...do týdne se stěhujeme!....co na to říkáš?'' Vychrlila na mě nadšeně. ,,Já si to promyslím..'' řekla jsem zaraženě a šla do pokoje. Nic mě tu nedrželo, těšila jsem se do hotelu, je to tam luxusní a pěkný, měla bych svoji koupelnu a pomohlo by mi to vypořádat se s tím že jsem přišla o nejlepší přítelkyni...ale co Sam. Z toho jsem se rozbrečela, nemohla jsem ho opustit, miluju ho. Ale neměla jsem na vybranou... chcou to naši, a Vill...ta by to taky chtěla. Rozhodla jsem se Samovi nic neříct a užít si s ním posledních pár dní. Přestala jsem na to tedy myslet a šla se chystat.

Důkladně jsem se vysprchovala, oholila jsem se, vlasy si umyla malinovým šampónem, aby Samovi voněly. Oblíkla jsem si svoje nejhezčí prádlo, obtažené triko a šortky. Trochu jsem se přimalovala, popadla kabelu a vydala se k Samovi..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LadyMielle LadyMielle | Web | 23. srpna 2011 v 15:41 | Reagovat

Moc pěkné :-)

2 anis-diy anis-diy | Web | 23. srpna 2011 v 15:47 | Reagovat

ach jo .. už se těším na další díl, chci vědět jak se s tím vypořádá :)

3 SašenQa SašenQa | Web | 24. srpna 2011 v 13:49 | Reagovat

Ahoj♥
Začalo 2. kolo souteže Blog Leta 2011 ...
Tak si shánej hlásky
http://sashenka1864.blog.cz/1108/blog-leta-2011-vyhodnoceni-1-kola-a-zacatek-2-kola

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama