11. DÍL: Jiná, ale svá..

21. srpna 2011 v 15:30 | Ms. X |  Jiná, ale svá..Sam vyšel ven a namířil si to směrem ke Stanleymu. Cestou vytrhl kabely z repráků takže přestala hrát hudba a všichni zpozorněli. ,,Mlátit holku..Stanley, Stanley..ty ubožáku. Kdybych to věděl, tak bych ti o té přestávce namlátil víc.'' Řekl klidně, načež se rozmáchl a vrazil mu pěstí, začal do něj kopat a řvát. ,,Ty svině!!''. Stanleyho kamarádi vylezli z bazénu a rozběhli se k Samovi. Hodili s ním o zem jako s kusem hadru. Všichni kolem to jen tiše sledovali. Jakmile jsem viděla Sama na zemi dostala jsem hysterický záchvat a začala brečet. Stanley ležel na zemi a jeho kamarádi, mlátili do Sama.
Utíkala jsem ke Stanleymu: ,,Stanley, Stanley prosím!! Udělám všechno, všechno! ale ať přestanou!'' Chytla jsem ho za ruku a moje slzy dopadaly na jeho hruď. ,,Nechte ho.'' řekl otráveně. Vděčně jsem na něj kývla a utíkala k Samovi. Jakmile bylo místo, ke Stanleymu se seběhly holky s kapesníčkama a začaly ho litovat. Sam se zvedl, měl natržený ret a držel se za břicho, pomohla jsem mu dojít do obýváku kde si lehl. Řekl mi, kde najdu led. Okamžitě jsem pro něj utíkala, vytáhla jsem z tašky kapesník a utřela mu krev, pak mu na rty položila ten studený obklad.

,,Same, to si neměl, já si toho cením, ale neměl si!'' Brečela jsem. Sam mi utřel slzy. ,,Pro tebe bych umřel.'' Dala jsem mu pusu na tvář a chytila ho za ruku, zavřel oči a během 2 minut usnul, sundala jsem mu obklad, z jeho pokoje donesla peřinu a zakryla ho, rozhodla jsem se zatím najít Viollet. Lítala jsem všude, ale viollet nikde nebyla. Vytáhla jsem mobil abych jí zavolala, bohužel to nebrala. Měla jsem zmeškanej hovor od její mamky, asi Vill zas onemocněla, ale takhle pozdě večer nebudu volat zpátky.. musela jsem si dát panáka, šla jsem ven a poprosila kluka co tam dělal ''barmana'' ať mi nalije. Kopla jsem to do sebe a vrátila se zpátky k Samovi. Potichu jsem vlezla do pokoje. ,,Kam jsi šla?'' Zašeptal. ,,Promiň, sháněla jsem Vill, tys nespal? jak ti je?'' byla jsem vyděšená. ,,Nic moc, dám si panáka a půjdu si lehnout do pokoje.'' Prohlásil. Řekla jsem, že všechno udělám, ať jde, sebrala jsem peřinu a odnesla ji k němu, pak jsem skočila dolů pro dalšího panáka... když jsem vycházela, všimla jsem si v předsíni na hodinách, že už je půlnoc. Mám jen hodinu. Vzala jsem mu becherovku a vyrazila. Cestou mě zastavilo pár holek. ,,Jak ti je Lillian? Taky by mi bylo na nic kdyby se to stalo mému příteli, drž se.''
Jen jsem poděkovala a šla dál. Snažila jsem se zakrýt to překvapení, myslí že jsem jeho přítelkyně? asi jsem no. Proč semnou mluvily jako by mě měly rády. Zastal se mě jeden z nejkrásnějších kluků na škole, asi to něco způsobilo... Ale teď jsem měla spíš plnou hlavu Sama, než své popularity.

Sam do sebe kopl panáka a roztomile se zachumlal do peřin, poprosil mě jen, abych u něj byla než usne a pak všem oznámila ať jdou domů. Sedla jsem si k posteli a hladila mu záda. ,,Nemohla by sis lehnout ke mě?'' zaškemral.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 only-my-life only-my-life | Web | 21. srpna 2011 v 15:55 | Reagovat

Tyjo..kéžby takoví kluci nebyli ohroženej druh ^^

2 anis-diy anis-diy | Web | 21. srpna 2011 v 16:55 | Reagovat

[1]: přesně tak :D))
ááá chci takovýho kluka jako je Sam :)

3 Juillet* Juillet* | Web | 21. srpna 2011 v 22:57 | Reagovat

Přijde mi že na ní Sam všechno až moc rychle vybalil, na mě nějakej kluk takhle vybalit svoje cityy, tak mu řeknu ať na mě nic nehraje.. :D :)

4 Hell Hell | 22. srpna 2011 v 8:38 | Reagovat

Hezké napsané, akorát moc nepravděpodobné . Promiň :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama